| 型號: | 0906-4K |
| 廠商: | COILCRAFT INC |
| 元件分類: | 通用定值電感 |
| 英文描述: | 1 ELEMENT, 0.00385 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD |
| 封裝: | CHIP, 0906, ROHS COMPLIANT |
| 文件頁數: | 2/2頁 |
| 文件大小: | 124K |
| 代理商: | 0906-4K |

相關PDF資料 |
PDF描述 |
|---|---|
| 0906-4J | 1 ELEMENT, 0.00385 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD |
| 0906-2K | 1 ELEMENT, 0.00165 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD |
| 0906-3K | 1 ELEMENT, 0.00255 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD |
| 09061324931 | 32 CONTACT(S), MALE, RIGHT ANGLE TWO PART EURO CONNECTOR, SOLDER |
| 09063322901 | 32 CONTACT(S), MALE, RIGHT ANGLE TWO PART BOARD CONNECTOR, SOLDER |
相關代理商/技術參數 |
參數描述 |
|---|---|
| 0906-4KLB | 制造商:COILCRAFT 制造商全稱:Coilcraft lnc. 功能描述:Micro Spring Air Core Inductors |
| 0906-4KLC | 制造商:Coilcraft Inc 功能描述:RF inductor, air core, 5/10% tol, SMT, RoHS |
| 0906-4-L | 制造商:COILCRAFT 制造商全稱:Coilcraft lnc. 功能描述:Micro Spring? Air Core Inductors |
| 0906-5 | 制造商:Coilcraft Inc 功能描述:RF inductor, air core, 2% tol, SMT, RoHS |
| 0906500001 | 制造商:Molex 功能描述:CONN IDC CONN F 2 POS 2.5MM IDT RA CBL MNT AMMO - Ammo Pack |