型號: 0RSB-30T12L
廠商: BEL FUSE INC
元件分類: 電源模塊
英文描述: 1-OUTPUT 36 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
封裝: ROHS COMPLIANT PACKAGE-8
文件頁數: 2/14頁
文件大小: 496K
代理商: 0RSB-30T12L
Bel Fuse Inc.
206 Van Vorst Street, Jersey City, NJ 07302
Tel 201-432-0463 Fax 201-432-9542 www.belfuse.com
ISOLATED DC/DC CONVERTERS
48 Vdc Input, 1.2 Vdc - 12 Vdc / 15 A - 3 A Outputs, 1/16 Brick Converter
Apr. 09, 2010
Bel Power Inc., a subsidiary of Bel Fuse Inc.
Transient Response Waveforms
Vo=1.2 V 50% to 25% Load Transients
Vo=1.2 V 25% to 50% Load Transients
Vo=1.5 V 50% to 25% Load Transients
Vo=1.5 V 25% to 50% Load Transients
Vo=1.8 V 50% to 25% Load Transients
Vo=1.8 V 25% to 50% Load Transients
Vo=2.5 V 50% to 25% Load Transients
Vo=2.5 V 25% to 50% Load Transients