型號: 101BBBMS50.000MHZ
文件大小: 44K
代理商: 101BBBMS50.000MHZ
Frequency Range (MHz)
5.0 to 50 MHz
5 Vdc
±5% (OSC)
12 Vdc
±5% (Oven)
°, dbm Min.
1 to 5 TTL / 50 ohms
Level (dBc)
10 Hz
-100
100 Hz
-135
1 kHz
-140
10 kHz
-155
Sufficient for 10 yrs Aging (Range is
±3 ppm Typical)
Phase Noise (Typical)
(1 Hz BW @ 10 MHz)