型號: 105BECB20.000MHZ
英文描述: Crystal Oscillator
中文描述: 晶體振蕩器
文件頁數: 1/2頁
文件大小: 92K
代理商: 105BECB20.000MHZ
Output
(50 ohm load)
Ref. to Freq. at 1 hr.
Phase Noise (1 Hz Bandwidth)
Features:
Frequency Range: 10 to 20 MHz
Low profile (.53 high)
1.5 inch sq. package
Frequency Range (MHz)
10.0 to 20 MHz
15 Vdc
12 Vdc
±5%
Low Noise
10 Hz
-110
100 Hz
-130
1 kHz
-140
10 kHz
-145
Sufficient for 10 yrs Aging (Range is Option Dependent)
0 to 10 Vdc