型號(hào): 10A-R15M-12
元件分類(lèi): 通用定值電感
英文描述: 1 ELEMENT, 0.15 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
文件頁(yè)數(shù): 1/1頁(yè)
文件大?。?/td> 62K
代理商: 10A-R15M-12
相關(guān)PDF資料
PDF描述
10A-R56M-01 1 ELEMENT, 0.56 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
10A-1R2K-20 1 ELEMENT, 1.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
10A-391K-20 1 ELEMENT, 390 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
10A-101K-12 1 ELEMENT, 100 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
10A-220K-12 1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR