型號: 10A-R22M-11
元件分類: 通用定值電感
英文描述: 1 ELEMENT, 0.22 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
文件頁數: 1/1頁
文件大小: 62K
代理商: 10A-R22M-11
相關PDF資料
PDF描述
10A-R56M-02 1 ELEMENT, 0.56 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
10A-1R5K-01 1 ELEMENT, 1.5 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
10A-330K-02 1 ELEMENT, 33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
10A-681K-11 1 ELEMENT, 680 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
10A-180K-01 1 ELEMENT, 18 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR