型號(hào): 10A-R33M-01
元件分類: 通用定值電感
英文描述: 1 ELEMENT, 0.33 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
文件頁(yè)數(shù): 1/1頁(yè)
文件大小: 62K
代理商: 10A-R33M-01
相關(guān)PDF資料
PDF描述
10A-R56M-12 1 ELEMENT, 0.56 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
10A-R56M-20 1 ELEMENT, 0.56 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
10A-R68M-20 1 ELEMENT, 0.68 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
10A-3R9K-01 1 ELEMENT, 3.9 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
10A-330K-11 1 ELEMENT, 33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR