型號: 10A-R68M-12
元件分類: 通用定值電感
英文描述: 1 ELEMENT, 0.68 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
文件頁數(shù): 1/1頁
文件大?。?/td> 62K
代理商: 10A-R68M-12
相關(guān)PDF資料
PDF描述
10A-3R3K-01 1 ELEMENT, 3.3 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
10A-330K-12 1 ELEMENT, 33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
10A-8R2K-11 1 ELEMENT, 8.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
10A-331K-02 1 ELEMENT, 330 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
10A-331K-12 1 ELEMENT, 330 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR