型號: 125UR3D0400B
廠商: WESTCODE SEMICONDUCTORS LTD
元件分類: 保險絲
英文描述: ELECTRIC FUSE, 400A, 1250VAC, 1250VDC, 100000A (IR), INLINE/HOLDER
文件頁數: 8/8頁
文件大小: 594K
代理商: 125UR3D0400B
WESTCODE An IXYS Company
German Standard DIN 110 Blade Contact Fuse
Data Sheet. 125URxDxxxxB
Issue 1
Page 8 of 8
March, 2005
Outline Drawing & Ordering Information
Dimensions (mm)
Size
A
B
C
D
E
L
F
H
J
K
M
N
R
e
Weight
0
380g
1
570g
2
800g
3
1150g
(*) size 2 from 900A and size 3 from 1250A