型號: 1410J500224MXBE03
廠商: SYFER TECHNOLOGY LTD
元件分類: 數(shù)據(jù)傳輸濾波器
英文描述: 1 FUNCTIONS, 50 V, FEED THROUGH CAPACITOR
封裝: EIA STD PACKAGE SIZE 0603, CERAMIC PACKAGE-3
文件頁數(shù): 2/4頁
文件大小: 194K
代理商: 1410J500224MXBE03
notes
1. For detail of ordering see page 62.
* The 0603 chip size is a development item that will be available during the life
of this catalogue. All technical information should be considered provisional
and subject to change.
Integrated Passive Components
Balanced Line EMI Chip
BLC
0805
Cap
V
alue
C1
(±20%
Cap
Code
100
10pF
5pF
120
1.0nF
0.5nF
122
1F
0.5F
125
V
alue
C2
(±20%
C0G
X7R
C0G
X7R
Voltage
100V
50V
25V
16V
Reeled
178mm (7”)
4000
Quantity
330mm (13”)
50V
100V
50V
100V