型號: 1810LP07A200
英文描述: 1810 MHz, CERAMIC LPF
文件頁數(shù): 1/1頁
文件大小: 15K
代理商: 1810LP07A200
24
www.johansontechnology.com
LOW-PASS FILTERS
Part
Frequency
Insertion
Return
Case
Number
(MHz)
Loss (max)
Attenuation (min)
Loss (min)
Size
0869LP14A090
0.60 dB
20 dB @ 2xFo
10.9 dB
Case 14-1
15 dB @ 3xFo
0898LP18A035
0.60 dB
30 dB @ 2xFo
10.9 dB
Case 18-2
18 dB @ 3xFo
0915LP15A026
0.65 dB
25 dB @ 2xFo
9.5 dB
Case 15-2
25 dB @ 3xFo
0915LP15B026
0.50 dB
30 dB @ 2xFo
14.0 dB
Case 15-2
30 dB @ 3xFo
1748LP18A075
Case 18-2
18 dB @ 3xFo
1810LP07A200
0.50 dB
20 dB @ 2xFo
Case 07-1
20 dB @ 3xFo
1810LP14A200
30 dB @ 3420 - 3570 MHz
11.7 dB
Case 14-1
25 dB @ 3700 - 3820 MHz
20 dB @ 5130 - 5730 MHz