| 型號: | 1N1611A |
| 廠商: | ADVANCED SEMICONDUCTOR INC |
| 元件分類: | 射頻混頻器 |
| 英文描述: | SILICON, ZERO BARRIER SCHOTTKY, X BAND, MIXER DIODE, DO-22 |
| 封裝: | DO-22, 1 PIN |
| 文件頁數: | 2/2頁 |
| 文件大小: | 200K |
| 代理商: | 1N1611A |

相關PDF資料 |
PDF描述 |
|---|---|
| 1N32AR | SILICON, ZERO BARRIER SCHOTTKY, S BAND, MIXER DIODE, DO-22 |
| 1N31 | SILICON, ZERO BARRIER SCHOTTKY, X BAND, MIXER DIODE, DO-37 |
| 1N3778 | SILICON, ZERO BARRIER SCHOTTKY, X BAND, MIXER DIODE, DO-23 |
| 1N76R | SILICON, ZERO BARRIER SCHOTTKY, X BAND, MIXER DIODE, DO-37 |
| 1N1807A | 8.2 V, 10 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-4 |
相關代理商/技術參數 |
參數描述 |
|---|---|
| 1N1612 | 制造商:Microsemi Corporation 功能描述:50V 16A 2PIN DO-203AA - Bulk |
| 1N1612A | 制造商:Microsemi Corporation 功能描述:50V 16A 2PIN DO-203AA - Bulk |
| 1N1612R | 制造商:Microsemi Corporation 功能描述:50V 16A 2PIN DO-203AA - Bulk |
| 1N1612-R | 制造商:NJSEMI 制造商全稱:New Jersey Semi-Conductor Products, Inc. 功能描述:Silicon Rectifier |
| 1N1613 | 制造商:Microsemi Corporation 功能描述:100V 16A 2PIN DO-203AA - Bulk |