型號: 2MBI200UD-120
英文描述: 5-Pin, Multiple-Input, Programmable Reset ICs
中文描述: IGBT的
文件頁數: 1/4頁
文件大小: 169K
代理商: 2MBI200UD-120
Powered by ICminer.com Electronic-Library Service CopyRight 2003
相關PDF資料
PDF描述
2MBI25L-120 5-Pin, Multiple-Input, Programmable Reset ICs
2M PHOTOVOLTAIC CELL FOR THERMOPILE DETECTION
2N1031C 5-Pin, Multiple-Input, Programmable Reset ICs
2N677B TRANSISTOR | BJT | PNP | 60V V(BR)CEO | 15A I(C) | TO-3
2N678 TRANSISTOR | BJT | PNP | 20V V(BR)CEO | 15A I(C) | TO-3