型號: 3MA-DP-2-PI-B20-VS4RE
元件分類: 開關
英文描述: PUSHBUTTON SWITCH, DPDT, LATCHED AND MOMENTARY, 0.02A, 20VDC, THROUGH HOLE-STRAIGHT
文件頁數: 2/11頁
文件大小: 1675K
Carling
Technologies
44
www.carlingtech.com
3M-Series Miniature Pushbutton Switches
3MA-Series Dimensional Specifications: in. [mm]