型號: 46-BCG60H-NG9
元件分類: LED
英文描述: SINGLE COLOR LED, GREEN, 7.1 mm
文件頁數: 2/2頁
文件大小: 182K
代理商: 46-BCG60H-NG9
Standard Wire Leads:
6.0" total length(nominal)/.50" stripped (nominal), red
anode/black cathode, 24 AWG TPB UL1061 insulation.