型號: 464-BA15H-CW9
元件分類: LED
英文描述: SINGLE COLOR LED, AMBER, 9.9 mm
文件頁數: 1/2頁
文件大小: 379K
代理商: 464-BA15H-CW9
Voltage/Current
Design
Max
Vf/If
V/C Table II
5V/15mA
6V/26mA
12V/15mA
14V/20mA
15V/15mA
16.5V/18mA
24V/15mA
26V/18mA
28V/15mA
30V/17mA
48V/9.5mA
50V/10mA
60V/7mA
65V/8mA
120VAC/3.5mA
130VAC/4mA
Voltage/Current
Design
Max
Vf/If
V/C Table I
5V/27mA
5.5V/40mA
12V/27mA
14V/35mA
15V/24mA
16.5V/28mA
24V/17mA
26V/20mA
28V/16.5mA
30V/18mA
48V/15mA
50V/16mA
60V/9mA
65V/10mA
120VAC/3.5mA
130VAC/4mA