型號: 46W-BA24H-S0
元件分類: LED
英文描述: SINGLE COLOR LED, AMBER, 7.1 mm
文件頁數: 2/2頁
文件大?。?/td> 379K
代理商: 46W-BA24H-S0
Standard Wire Leads:
6.0" total length(nominal)/.50" stripped (nominal), red
anode/black cathode, 24 AWG TPB UL1061 insulation.