| 型號: | 5962-89581022A |
| 廠商: | ANALOG DEVICES INC |
| 元件分類: | 基準電壓源/電流源 |
| 英文描述: | 1-OUTPUT THREE TERM VOLTAGE REFERENCE, 10 V, CQCC20 |
| 封裝: | CERAMIC, LCC-20 |
| 文件頁數: | 1/9頁 |
| 文件大小: | 309K |
| 代理商: | 5962-89581022A |

相關PDF資料 |
PDF描述 |
|---|---|
| 5962-8958102PX | 1-OUTPUT THREE TERM VOLTAGE REFERENCE, 10 V, CDIP8 |
| 5962-8958101GA | 1-OUTPUT THREE TERM VOLTAGE REFERENCE, 10 V, MBCY8 |
| 5962-89581012X | 1-OUTPUT THREE TERM VOLTAGE REFERENCE, 10 V, CQCC20 |
| 5962-89581022X | 1-OUTPUT THREE TERM VOLTAGE REFERENCE, 10 V, CQCC20 |
| 5962-8958102PX | 1-OUTPUT THREE TERM VOLTAGE REFERENCE, 10 V, CDIP8 |
相關代理商/技術參數 |
參數描述 |
|---|---|
| 5962-89581022C | 制造商:Maxim Integrated Products 功能描述:- Rail/Tube |
| 5962-8958102GA | 制造商:Rochester Electronics LLC 功能描述:+10V REFERENCE IC - Bulk |
| 5962-8958102PA | 制造商:Rochester Electronics LLC 功能描述:+10V REFERENCE IC - Bulk |
| 5962-89582012A | 制造商:Texas Instruments 功能描述: |
| 5962-8958201EA | 制造商:QP Semiconductor 功能描述:Counter Single 4-Bit Sync Binary UP 16-Pin CDIP |