| 型號: | 5962-90603012A |
| 廠商: | ANALOG DEVICES INC |
| 元件分類: | 基準電壓源/電流源 |
| 英文描述: | 1-OUTPUT THREE TERM VOLTAGE REFERENCE, 2.5 V, CQCC20 |
| 封裝: | HERMETIC SEALED, CERAMIC, LCC-20 |
| 文件頁數(shù): | 1/6頁 |
| 文件大小: | 103K |
| 代理商: | 5962-90603012A |

相關(guān)PDF資料 |
PDF描述 |
|---|---|
| 5962-9063101HXX | 0-CH 14-BIT FLASH METHOD ADC, PARALLEL ACCESS, DIP32 |
| 5962-9063101HXC | 0-CH 14-BIT FLASH METHOD ADC, PARALLEL ACCESS, DIP32 |
| 5962-9063101HXA | 0-CH 14-BIT FLASH METHOD ADC, PARALLEL ACCESS, DIP32 |
| 5962-9063201M3X | 1-CH 12-BIT SUCCESSIVE APPROXIMATION ADC, SERIAL/PARALLEL ACCESS, CQCC28 |
| 5962-9063201M3A | 1-CH 12-BIT SUCCESSIVE APPROXIMATION ADC, SERIAL/PARALLEL ACCESS, CQCC28 |
相關(guān)代理商/技術(shù)參數(shù) |
參數(shù)描述 |
|---|---|
| 5962-90604012A | 制造商:Rochester Electronics LLC 功能描述:- Bulk |
| 5962-9060401CA | 制造商:Texas Instruments 功能描述: |
| 5962-9060402CA | 制造商:Rochester Electronics LLC 功能描述:- Bulk |
| 5962-9060404CA | 制造商:Rochester Electronics LLC 功能描述:- Bulk |
| 5962-90604052A | 制造商:Rochester Electronics LLC 功能描述:- Bulk |