| 型號: | 5962-9955702Q2A |
| 廠商: | TEXAS INSTRUMENTS INC |
| 元件分類: | DAC |
| 英文描述: | SERIAL INPUT LOADING, 12.5 us SETTLING TIME, 12-BIT DAC, CQCC20 |
| 封裝: | CERAMIC, LCC-20 |
| 文件頁數(shù): | 18/24頁 |
| 文件大小: | 480K |
| 代理商: | 5962-9955702Q2A |

相關(guān)PDF資料 |
PDF描述 |
|---|---|
| 5962-9955702QPA | SERIAL INPUT LOADING, 12.5 us SETTLING TIME, 12-BIT DAC, CDIP8 |
| TLC5618ACP | SERIAL INPUT LOADING, 12.5 us SETTLING TIME, 12-BIT DAC, PDIP8 |
| TLC5618AIP | SERIAL INPUT LOADING, 12.5 us SETTLING TIME, 12-BIT DAC, PDIP8 |
| TLC5618ACD | SERIAL INPUT LOADING, 12.5 us SETTLING TIME, 12-BIT DAC, PDSO8 |
| TLC5618AIDR | SERIAL INPUT LOADING, 12.5 us SETTLING TIME, 12-BIT DAC, PDSO8 |
相關(guān)代理商/技術(shù)參數(shù) |
參數(shù)描述 |
|---|---|
| 5962-9955702QPA | 制造商:Rochester Electronics LLC 功能描述:- Bulk |
| 5962-9956903QXC | 制造商:Microsemi Corporation 功能描述:FPGA 16K Gates 924 Cells 205MHz 0.35um (CMOS) Technology 3.3V/5V 256-Pin CQFP 制造商:Microsemi Corporation 功能描述:FPGA 16K Gates 924 Cells 205MHz 0.35um Technology 3.3V/5V 256-Pin CQFP 制造商:Microsemi Corporation 功能描述:FPGA 16K GATES 924 CELLS 205MHZ 0.35UM 3.3V/5V 256CQFP - Trays 制造商:Microsemi SOC Products Group 功能描述:FPGA 16K GATES 924 CELLS 205MHZ 0.35UM 3.3V/5V 256CQFP - Trays |
| 5962-9956903QYC | 制造商:Microsemi Corporation 功能描述:FPGA 16K Gates 924 Cells 205MHz 0.35um Technology 3.3V/5V 208-Pin PQFP 制造商:Microsemi Corporation 功能描述:FPGA 16K GATES 924 CELLS 205MHZ 0.35UM (CMOS) TECHNOLOGY 3.3 - Trays 制造商:Microsemi SOC Products Group 功能描述:FPGA 16K GATES 924 CELLS 205MHZ 0.35UM (CMOS) TECHNOLOGY 3.3 - Trays |
| 5962-9956904QXC | 制造商:Microsemi Corporation 功能描述:FPGA 16K Gates 924 Cells 240MHz 0.35um Technology 3.3V/5V 256-Pin CQFP 制造商:Microsemi Corporation 功能描述:FPGA 16K GATES 924 CELLS 240MHZ 0.35UM 3.3V/5V 256CQFP - Trays 制造商:Microsemi SOC Products Group 功能描述:FPGA 16K GATES 924 CELLS 240MHZ 0.35UM 3.3V/5V 256CQFP - Trays |
| 5962-9956904QYC | 制造商:Microsemi Corporation 功能描述:FPGA 16K Gates 924 Cells 240MHz 0.35um Technology 3.3V/5V 208-Pin PQFP 制造商:Microsemi Corporation 功能描述:FPGA 16K GATES 924 CELLS 240MHZ 0.35UM (CMOS) TECHNOLOGY 3.3 - Trays 制造商:Microsemi SOC Products Group 功能描述:FPGA 16K GATES 924 CELLS 240MHZ 0.35UM (CMOS) TECHNOLOGY 3.3 - Trays |