型號: 6.6URD30D08A0050
廠商: MERSEN
元件分類: 保險絲
英文描述: VERY FAST BLOW ELECTRIC FUSE, 50A, 660VAC, 200000A (IR), INLINE/HOLDER
文件頁數: 12/13頁
文件大小: 1081K
代理商: 6.6URD30D08A0050
PSC
690/700 Volt
SEMICONDUCTOR PROTECTION FUSES
A070 URD 32 & 6,6 URD 32
400 to 1000A
Melting Time – Current Data
Peak Let-Thru Current Data
A070 URD 33 & 6,6 URD 33
500 to 1400A