型號(hào): 6.6URD30D11A0125
廠商: MERSEN
元件分類: 保險(xiǎn)絲
英文描述: VERY FAST BLOW ELECTRIC FUSE, 125A, 660VAC, 200000A (IR), INLINE/HOLDER