型號: 6.6URD31EF0400
廠商: MERSEN
元件分類: 保險絲
英文描述: VERY FAST BLOW ELECTRIC FUSE, 400A, 660VAC, 200000A (IR), INLINE/HOLDER
文件頁數: 11/13頁
文件大小: 1081K
代理商: 6.6URD31EF0400
PSC
690/700 Volt
SEMICONDUCTOR PROTECTION FUSES
A070 URD 30 & 6,6 URD 30
63 to 400A
Melting Time – Current Data
Peak Let-Thru Current Data
A070 URD 31 & 6,6 URD 31
200 to 700A