型號(hào): 6.6URD31TTF0630
廠商: MERSEN
元件分類: 保險(xiǎn)絲
英文描述: VERY FAST BLOW ELECTRIC FUSE, 630A, 660VAC, 200000A (IR), INLINE/HOLDER
文件頁(yè)數(shù): 5/13頁(yè)
文件大小: 1081K
代理商: 6.6URD31TTF0630
D 77
PSC
690/700 Volt 2X32 SEMICONDUCTOR PROTECTION FUSES
Below, right: Curves indicating for each rated
current the peak value Ic that the current may
reach as function of the prospective fault
current Ip.
Time-current characteristics
Above, left: Curves idicating pre-arcing time for each rated
current as a function of RMS value of pre-arcing current I.
- Tolerances on this current
8%.