型號(hào): 6.6URD32TTF0450
廠商: MERSEN
元件分類: 保險(xiǎn)絲
英文描述: VERY FAST BLOW ELECTRIC FUSE, 450A, 660VAC, 200000A (IR), INLINE/HOLDER
文件頁(yè)數(shù): 1/13頁(yè)
文件大小: 1081K
代理商: 6.6URD32TTF0450
Rated Volts
(070=700V)
Rated Volts
(6,6=660V)