型號(hào): 603J500102MXBE03
廠商: SYFER TECHNOLOGY LTD
元件分類: 數(shù)據(jù)傳輸濾波器
英文描述: 1 FUNCTIONS, 50 V, FEED THROUGH CAPACITOR
封裝: EIA STD PACKAGE SIZE 0603, CERAMIC PACKAGE-3
文件頁數(shù): 4/4頁
文件大小: 194K
代理商: 603J500102MXBE03
Ordering Information
1206
Chip Size
Reference
J
Termination
J = Nickel
Barrier
100
Voltage
016 = 16 volts
025 = 25 volts
0222
Capacitance
Expressed in picofarads (pF).
First digit is 0.
Second and third digits are significant
figures of capacitance code.
The fourth digit is number of zeros
following.
Example: 0222=2200pF.
M
Tolerance
M= ±20%
X
Dielectric
C = C0G
X = X7R
T
Packaging
T =178mm
(7”) reel
R =330mm
(13”) reel