型號(hào): 603J500102MXTE03
廠(chǎng)商: SYFER TECHNOLOGY LTD
元件分類(lèi): 數(shù)據(jù)傳輸濾波器
英文描述: 1 FUNCTIONS, 50 V, FEED THROUGH CAPACITOR
封裝: EIA STD PACKAGE SIZE 0603, CERAMIC PACKAGE-3
文件頁(yè)數(shù): 2/4頁(yè)
文件大小: 194K
代理商: 603J500102MXTE03
notes
1. For detail of ordering see page 62.
BLC
0805
Cap
V
alue
C1
(±20%
Cap
Code
100
10pF
5pF
120
1.0nF
0.5nF
122
1F
0.5F
125
V
alue
C2
(±20%
C0G
X7R
C0G
X7R
Voltage
100V
50V
25V
16V
Reeled
178mm (7”)
4000
Quantity
330mm (13”)
50V
100V
50V
100V