| 型號: | 750A-10-12 |
| 元件分類: | 開關 |
| 英文描述: | TOGGLE SWITCH, DP3T, MOMENTARY, 4A, 28VDC, PANEL MOUNT-THREADED |
| 文件頁數: | 5/7頁 |
| 文件大小: | 525K |
| 代理商: | 750A-10-12 |
相關PDF資料 |
PDF描述 |
|---|---|
| 750A-11 | TOGGLE SWITCH, DP3T, MOMENTARY, 4A, 28VDC, PANEL MOUNT-THREADED |
| 734-216/037-000 | TOGGLE SWITCH, DP3T, MOMENTARY, 4A, 28VDC, PANEL MOUNT-THREADED |
| 7910122000 | TOGGLE SWITCH, DP3T, MOMENTARY, 4A, 28VDC, PANEL MOUNT-THREADED |