型號: 7P014FLV5401C25
元件分類: 開關
英文描述: TOGGLE SWITCH, DP3T, MOMENTARY, 4A, 28VDC, PANEL MOUNT-THREADED
文件頁數: 3/7頁
文件大?。?/td> 525K
代理商: 7P014FLV5401C25
7
MOM OFF
Function 4
. For 2 and 4 poles only.
Locking levers
1V
1 locked position
2V
2 locked positions
3V
Mounting accessories
: standard hardware supplied with all models : 1 hex nut 14 mm (.551) across flats, part number U41.
Packaging unit
: 2 pole models : 25 pieces
3 and 4 pole models : 20 pieces