型號(hào): 84000Y-B-35XE
元件分類: 開(kāi)關(guān)
英文描述: TOGGLE SWITCH, DP3T, MOMENTARY, 4A, 28VDC, PANEL MOUNT-THREADED
文件頁(yè)數(shù): 5/7頁(yè)
文件大小: 525K
代理商: 84000Y-B-35XE
L
Models with straight PC terminals are also available with 3,5 mm (.138) short