型號: 84000Y-C-35PB
元件分類: 開關
英文描述: TOGGLE SWITCH, DP3T, MOMENTARY, 4A, 28VDC, PANEL MOUNT-THREADED
文件頁數: 5/7頁
文件大小: 525K
代理商: 84000Y-C-35PB
L
Models with straight PC terminals are also available with 3,5 mm (.138) short