型號: AD9882KST-100
廠商: ANALOG DEVICES INC
元件分類: 消費家電
英文描述: Dual Interface for Flat Panel Displays
中文描述: SPECIALTY CONSUMER CIRCUIT, PQFP100
封裝: PLASTIC, MS-026BED, LQFP-100
文件頁數: 5/36頁
文件大?。?/td> 370K
代理商: AD9882KST-100
REV. A
AD9882
–5–
Test
Level
AD9882KST
Typ
Parameter
Conditions
Temp
Min
Max
Unit
AC SPECIFICATIONS
Intra-Pair (+ to
) Differential
Input Skew (T
DPS
Channel-to-Channel Differential
Input Skew (T
CCS
Low-to-High Transition Time
for Data (D
LHT
Full
Full
IV
IV
360
ps
Clock
Period
Output Drive = High,
C
L
= 10 pF
Output Drive = Med,
C
L
= 7 pF
Output Drive = Low,
= 5 pF
2.2
ns
2.5
ns
3.2
Low-to-High Transition Time for
DATACK (D
LHT
Output Drive = High,
= 10 pF
Output Drive = Med,
= 7 pF
Output Drive = Low,
= 5 pF
1.0
1.6
2.1
High-to-Low Transition Time for
Data (D
HLT
= 10 pF
= 7 pF
= 5 pF
2.2
1.9
1.7
DATACK (D
HLT
= 10 pF
= 7 pF
= 5 pF
1.0
VI
1.4
%
MHz
Data-to-Clock Skew
4
Duty Cycle, DATACK
4
DATACK Frequency (F
CIP
0.5
NOTES
1
The typical pattern contains a grayscale area, Output Drive = High.
DATACK Load = 10 pF, Data Load = 10 pF.