型號: AWB-25R6-12
廠商: PUI Audio, Inc.
文件頁數: 1/1頁
文件大小: 0K
描述: SIREN 9-15VDC FIRE ALARM
3D 型號: AWB-25R6-12.igs
標準包裝: 1
系列: AWB
電壓 - 額定: 12VDC
電壓范圍: 9 ~ 15VDC
顏色:
工作模式:
特點: 鋼鈴
尺寸/尺寸: 155mm 直徑 x 85mm H
安裝類型: 基座
防護等級: IP55
工作溫度: -10°C ~ 55°C
重量: 0.243 磅(110.22g)
Siren
AWB-25R6-12
J.A.F.
E.P.
B.R.
6/28/2010
Designed by
Checked by
Approved by
Drawn Date
1 / 1
Edition
Sheet
Date
12/16/2005
Date
UNLESS OTHERWISE
SPECIFIED:
DIMENSIONS ARE IN
MILLIMETERS,
TOLERANCES
ARE ±0.5 AND
ANGLES ARE ±3°.
AWB-25R6-12.idw
A3
SIZE
REVISION HISTORY
LTR
DESCRIPTION
APPROVED
RELEASED FROM ENGINEERING
A
ADDED RoHS NOTE
R.W.
B
REVISED TO INVENTOR 3-D DRAWING TEMPLATE
B.R.
SPECIFICATIONS
PARAMETERS
VALUES
UNIT
RATED VOLTAGE
12
Vdc
OPERATING VOLTAGE RANGE
9 ~ 15
Vdc
TONE OUTPUT @ 12Vdc
dBA
CURRENT CONSUMPTION @ 12Vdc