| 型號(hào): | DE375-501N21A |
| 廠商: | IXYS CORP |
| 元件分類: | 功率晶體管 |
| 英文描述: | RF Power MOSFET |
| 中文描述: | VHF BAND, Si, N-CHANNEL, RF POWER, MOSFET |
| 封裝: | D4, 6 PIN |
| 文件頁(yè)數(shù): | 2/4頁(yè) |
| 文件大?。?/td> | 172K |
| 代理商: | DE375-501N21A |

相關(guān)PDF資料 |
PDF描述 |
|---|---|
| DE3L40 | Super Fast Recovery Rectifiers(400V 3A) |
| DE3S4M | Schottky Rectifiers (SBD) (40V 3A) |
| DE3S6M | Schottky Rectifiers (SBD) (60V 3A) |
| DE475-102N21A | RF Power MOSFET |
| DE475-501N44A | RF Power MOSFET |
相關(guān)代理商/技術(shù)參數(shù) |
參數(shù)描述 |
|---|---|
| DE375-501N21A_09 | 制造商:IXYS 制造商全稱:IXYS Corporation 功能描述:RF Power MOSFET |
| DE37PNES | 制造商:Northern Technologies Corporation 功能描述:CONNECTORS, D-SUB, D SERIES, SOLDER, NICKEL, 37 POS, MALE |
| DE37PTES | 制造商:Northern Technologies Corporation 功能描述:connector,d-sub,standard plug w/ground indents,37 solder cup pin cont,tin plate |
| DE37SNS | 制造商:Northern Technologies Corporation 功能描述:CONNECTORS, D-SUB, D SERIES, SOLDER, NICKEL, 37 POS, FEMALE |
| DE37STS | 制造商:Northern Technologies Corporation 功能描述:connector,d-sub,standard receptacle,37 solder cup socket conact,tin plated shell |