型號: DF22CL-4P-7.92DS
廠商: Hirose Electric USA, INC.
英文描述: 7.92 mm Contact Pitch, High-Current Connectors for Internal Power Supplies (UL, C-UL and TUV Listed)
文件頁數: 8/15頁
文件大小: 569K
代理商: DF22CL-4P-7.92DS
8
Shown with terminated and installed contacts.
No. of contacts
indicator
Cavity No.
9.3
A
1
A
No. of contacts
indicator
Cavity No.
Contact No. 1
10.5
B
Contact No.1
3
1
1 Pos.
2, 3 Pos.