型號: DF22CL-4S-7.92DS
廠商: Hirose Electric USA, INC.
英文描述: 7.92 mm Contact Pitch, High-Current Connectors for Internal Power Supplies (UL, C-UL and TUV Listed)
文件頁數(shù): 12/15頁
文件大?。?/td> 569K
代理商: DF22CL-4S-7.92DS
12
DF22--/1RS/P--7.92
DF22B/C--1RS/P--7.92
DF22--*RS/P--7.92
DF22B/C--*RS/P--7.92
DF22B#--1S--7.92C
DF22C#--1S--7.92C
DF22#--1P--7.92DSA
DF22#--1S--7.92C(28)
DF22#--1P--7.92DSA
DF22#--*S--7.92C(28)
DF22#--*P--7.92DSA
DF22B#--*S--7.92C
DF22C#--*S--7.92C
DF22#--*P--7.92DSA
(31.6)
DF22--*RS/P--7.92
DF22B/C--*RS/P--7.92
DF22#--*S--7.92C(28)
DF22#--*P--7.92DS
DF22#--*P--7.92DS
DF22B#--*S--7.92C
DF22C#--*S--7.92C
(32.6)
B
Mating Dimensions
G
Socket to Straight Header Connection
1 Pos.
2 to 5 Pos.
G
Socket to Right angle Header Connection
相關(guān)PDF資料
PDF描述
DF22CL-4S-7.92DSA 7.92 mm Contact Pitch, High-Current Connectors for Internal Power Supplies (UL, C-UL and TUV Listed)