| 元器件型號 | 廠商 | 描述 | 數量 | 價格 |
|---|---|---|---|---|
| 40 TAPE CLEAR 3/4 | 3M | TAPE ANTISTAT UTILITY 3/4"X 36YD | 0 | 60:$11.38000 |
| 471-RED-1/2"X36YD-BULK | 3M | TAPE PLASTIC FILM 1/2"X 36YD | 0 | 72:$11.27000 |
| 471-GREEN-1/2"X36YD-BULK | 3M | TAPE PLASTIC FILM 1/2"X 36YD | 0 | 72:$11.27000 |
| 850-BLACK-1/2"X72YD-BOX | 3M | TAPE POLY FILM 1/2"X 72YD | 0 | 2:$27.80000 |
| 471-TRANS-3/4"X36YD-BULK | 3M | TAPE PLASTIC FILM 3/4"X 36YD | 0 | 48:$13.87000 |
| 471-ORANGE-3/4"X36YD-BULK | 3M | TAPE PLASTIC FILM 3/4"X 36YD | 0 | 48:$13.87000 |
| 46-TRANSLUCENT-3/4"X60YD | 3M | TAPE ELECTRICAL FILAMENT 3/4" | 0 | 48:$16.14000 |
| 471-WHITE-3/4"X36YD-BOX | 3M | TAPE PLASTIC FILM 3/4"X 36YD | 0 | 12:$14.64000 |
| 5413 AMBER, 1/4 IN X 36 Y | 3M | TAPE POLYIMIDE FILM 1/4"X 36YD | 0 | 36:$14.58639 |
| 類別: | 膠帶,粘合劑 |
|---|---|
| 膠帶類型: | 抗靜電實用工具 |
| 膠合劑: | 丙烯酸 |
| 背襯,載體: | 聚酯薄膜 |
| 厚度: | 0.0022"(2.2 mils,0.056mm) |
| 厚度 - 膠合劑: | - |
| 厚度 - 背膠,載體,襯墊: | - |
| 寬: | 0.75"(19.05mm)3/4" |
| 長度: | 108'(32.9m)36 碼 |
| 顏色: | 透明 |
| 使用: | 抗靜電 |
| 溫度范圍: | - |
| 包裝: | - |