| 元器件型號 | 廠商 | 描述 | 數量 | 價格 |
|---|---|---|---|---|
| DS3906U+ | Maxim Integrated Products | IC RESIST VAR TRPL 10USOP | 194 | 1:$3.33000 25:$2.22000 100:$1.60000 1,000:$1.42913 |
| DS1882Z-050+ | Maxim Integrated Products | IC POT DIGIT DL LOG 50K 16SOIC | 131 | 1:$3.06000 25:$2.04000 100:$1.47000 1,000:$1.31325 |
| MAX5418PETA+T | Maxim Integrated Products | IC POT DGTL 256-TAP I2C 8-TDFN | 0 | |
| MAX5418PETA+T | Maxim Integrated Products | IC POT DGTL 256-TAP I2C 8-TDFN | 2,127 | 1:$3.00000 25:$2.26600 100:$1.98280 500:$1.81280 1,000:$1.64285 |
| 類別: | 集成電路 (IC) |
|---|---|
| 接片: | 64 |
| 電阻(歐姆): | 1.45k,2.54k,2.54k |
| 電路數: | 3 |
| 溫度系數: | 標準值 60 ppm/°C |
| 存儲器類型: | 非易失 |
| 接口: | I²C(設備位址) |
| 電源電壓: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| 工作溫度: | -40°C ~ 85°C |
| 安裝類型: | 表面貼裝 |
| 封裝/外殼: | 10-TFSOP,10-MSOP(0.118",3.00mm 寬) |
| 供應商設備封裝: | 10-µMAX |
| 包裝: | 管件 |