| 元器件型號(hào) | 廠商 | 描述 | 數(shù)量 | 價(jià)格 |
|---|---|---|---|---|
| MAX912EPE+ | Maxim Integrated Products | IC COMPARATOR LP 16-DIP | 0 | 25:$9.83000 |
| MAX901ACSE+T | Maxim Integrated Products | IC COMPARATOR VOLT 16-SOIC | 0 | 2,500:$10.22275 |
| MAX516BEWG+ | Maxim Integrated Products | IC COMP QUAD PROGR THRES 24-SOIC | 24 | 1:$10.27000 |
| MAX902EPD+ | Maxim Integrated Products | IC COMPARATOR VOLT 14-DIP | 0 | 25:$10.46000 |
| MAX516ACNG+ | Maxim Integrated Products | IC COMP QUAD PROGR THRES 24-DIP | 10 | 1:$10.97000 |
| MAX901BEPE+ | Maxim Integrated Products | IC COMPARATOR VOLT 16-DIP | 0 | 25:$12.63000 |
| MAX903EPA+ | Maxim Integrated Products | IC COMPARATOR VOLT 8-DIP | 45 | 1:$13.01000 25:$8.67000 100:$6.29000 500:$5.58776 |
| MAX901AESE+T | Maxim Integrated Products | IC COMPARATOR VOLT 16-SOIC | 0 | 2,500:$13.77625 |
| MAX901AEPE+ | Maxim Integrated Products | IC COMPARATOR VOLT 16-DIP | 0 | 25:$19.71000 |
| 類別: | 集成電路 (IC) |
|---|---|
| 類型: | 帶鎖銷 |
| 元件數(shù): | 2 |
| 輸出類型: | 補(bǔ)充型,TTL |
| 電壓 - 電源,單路/雙路(±): | 5 V ~ 10 V |
| 電壓 - 輸入偏移(最小值): | 2mV @ ±5V |
| 電流 - 輸入偏壓(最小值): | 5µA @ ±5V |
| 電流 - 輸出(標(biāo)準(zhǔn)): | 20mA |
| 電流 - 靜態(tài)(最大值): | 10mA |
| CMRR, PSRR(標(biāo)準(zhǔn)): | 110dB CMRR,100dB PSRR |
| 傳輸延遲(最大): | 14ns |
| 磁滯: | - |
| 工作溫度: | -40°C ~ 85°C |
| 封裝/外殼: | 16-DIP(0.300",7.62mm) |
| 安裝類型: | 通孔 |
| 包裝: | 管件 |