| 元器件型號(hào) | 廠商 | 描述 | 數(shù)量 | 價(jià)格 |
|---|---|---|---|---|
| LM2638M/NOPB | National Semiconductor | IC MOTHERBRD PWR SUPPLY 24-SOIC | 0 | |
| LM2636MTC/NOPB | National Semiconductor | IC REG SYNCH BUCK 5-BIT 20-TSSOP | 0 |
| 類別: | 集成電路 (IC) |
|---|---|
| 應(yīng)用: | 電源 |
| 電流 - 電源: | 6mA |
| 電源電壓: | 4.75 V ~ 5.25 V |
| 工作溫度: | 0°C ~ 125°C |
| 安裝類型: | 表面貼裝 |
| 封裝/外殼: | 24-SOIC(0.295",7.50mm 寬) |
| 供應(yīng)商設(shè)備封裝: | 24-SOIC |
| 包裝: | 管件 |