| 元器件型號 | 廠商 | 描述 | 數量 | 價格 |
|---|---|---|---|---|
| DS2176+ | Maxim Integrated Products | IC BUFFER RECEIVE T1 24-DIP | 45 | 15:$15.42800 |
| MAX9150EUI+ | Maxim Integrated Products | IC REPEATER LVDS 28-TSSOP | 37 | 1:$14.58000 25:$9.72000 100:$7.04000 500:$6.25726 |
| MAX9153EUI+ | Maxim Integrated Products | SEMICONDUCTOR OTHER | 50 | 1:$14.58000 25:$9.72000 100:$7.04000 500:$6.25726 |
| MAX9175EUB+ | Maxim Integrated Products | SEMICONDUCTOR OTHER | 25 | 1:$7.50000 25:$5.00000 100:$3.62000 500:$3.21876 |
| 類別: | 集成電路 (IC) |
|---|---|
| 類型: | 緩沖器 |
| Tx/Rx類型: | T1 |
| 延遲時間: | 100ns |
| 電容 - 輸入: | 5pF |
| 電源電壓: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| 電流 - 電源: | 10mA |
| 安裝類型: | 通孔 |
| 封裝/外殼: | 24-DIP(0.300",7.62mm) |
| 供應商設備封裝: | 24-PDIP |
| 包裝: | 管件 |