| 元器件型號(hào) | 廠商 | 描述 | 數(shù)量 | 價(jià)格(人民幣) |
|---|---|---|---|---|
| MIL1331-223K | API Delevan | 固定電感器 M83446/34-29F, Shielded Surface Mount RF Inductor, 22uH at 10%, Q Min: 40, SRF Min: 24MHz, DCR Max:4.9 Ohms, Max Current: 96mA | 可訂貨 | |
| SP1210-152K | API Delevan | 固定電感器 Shielded Surface Mount Power Inductor Surface Mount Power Inductor, 1.5uH at 10%, DCR Max: 0.175 Ohms, Max Current: 1080mA, Incremental Current: 1060mA with L decreased by 5% | 可訂貨 | |
| 4307-106F | API Delevan | 固定電感器 10mH 1% 49mA Molded Shielded Coil | 可訂貨 | 500:¥78.66 1,000:¥74.52 |
| PD43-392M | API Delevan | 固定電感器 3.9uH 20% .094ohm Choke SMT Inductor | 可訂貨 | 1,500:¥19.73 |
| 103-271J | API Delevan | 固定電感器 .27uH 5% .23ohm Chip SMT RF Ind | 可訂貨 | 50:¥255.58 100:¥238.95 500:¥231.56 1,000:¥218.04 |
| SP1008-103G | API Delevan | 固定電感器 Shielded Surface Mount Power Inductor Surface Mount Power Inductor, 10uH at 2%, DCR Max: 1.6 Ohms, Max Current: 265mA, Incremental Current: 472mA with L decreased by 5% | 可訂貨 | |
| SP1210-124K | API Delevan | 固定電感器 Shielded Surface Mount Power Inductor Surface Mount Power Inductor, 120uH at 10%, DCR Max: 9.6 Ohms, Max Current: 147mA, Incremental Current: 118mA with L decreased by 5% | 可訂貨 |
| 類(lèi)別: | 半導(dǎo)體模塊 >> 固定電感器 |
|---|---|
| 描述: | 固定電感器 M83446/34-29F, Shielded Surface Mount RF Inductor, 22uH at 10%, Q Min: 40, SRF Min: 24MHz, DCR Max:4.9 Ohms, Max Current: 96mA |
| RoHS: | 否 |
| PDF參數(shù): | |
| 制造商 | API Delevan |
| 電感 | 22 uH |
| 容差 | 10 % |
| 最大直流電流 | 96 mA |
| 最大直流電阻 | 4.9 Ohms |
| 工作溫度范圍 | |
| 自諧振頻率 | 24 MHz |
| Q 最小值 | 40 |
| 尺寸 | 0.125 in W x 0.325 in L x 0.145 in H |
| 屏蔽 | Shielded |
| 端接類(lèi)型 | SMD/SMT |
| 封裝 / 箱體 |