| 元器件型號 | 廠商 | 描述 | 數量 | 價格(人民幣) |
|---|---|---|---|---|
| MILS1812R-124K | API Delevan | 固定電感器 M83446/40-38P, RoHS - Shielded Surface Mount RF Inductor, 120uH at 10%, Q Min: 40, SRF Min: 6MHz, DCR Max:6 Ohms, Max Current: 163mA | 可訂貨 | |
| S4924R-221J | API Delevan | 固定電感器 .22uH 5% .067ohm Shielded SMT Induc | 可訂貨 | 100:¥54.92 500:¥51.82 1,000:¥48.99 |
| 1008-102G | API Delevan | 固定電感器 1uH 2% .32ohm Unsheilded SMT RF | 可訂貨 | 500:¥34.02 1,000:¥30.71 2,000:¥29.12 |
| 類別: | 半導體模塊 >> 固定電感器 |
|---|---|
| 描述: | 固定電感器 M83446/40-38P, RoHS - Shielded Surface Mount RF Inductor, 120uH at 10%, Q Min: 40, SRF Min: 6MHz, DCR Max:6 Ohms, Max Current: 163mA |
| RoHS: | 否 |
| PDF參數: | |
| 制造商 | API Delevan |
| 電感 | 120 uH |
| 容差 | 10 % |
| 最大直流電流 | 163 mA |
| 最大直流電阻 | 6 Ohms |
| 工作溫度范圍 | |
| 自諧振頻率 | 6 MHz |
| Q 最小值 | 40 |
| 尺寸 | 0.134 in W x 0.19 in L x 0.134 in H |
| 屏蔽 | Shielded |
| 端接類型 | SMD/SMT |
| 封裝 / 箱體 |