型號: FBR572ND24N
廠商: Fujitsu Limited
英文描述: COMPACT POWER RELAY 1 POLE X 2?12A (28VDC) (FOR 24V BATTERY AUTOMOTIVE APPLICATIONS)
中文描述: 緊湊型功率繼電器1桿× 2?第12A(28V的直流)(為24V電池汽車應用)
文件頁數: 8/8頁
文件大小: 75K
代理商: FBR572ND24N
8
FBR572, 582 SERIES
I
DIMENSIONS
[FBR582 type]
Unit: mm
2
562Maximum
22.9Max
G
Tube carrier
F&T
582D24-Y
9540A