型號: FDH047AN08A0
廠商: FAIRCHILD SEMICONDUCTOR CORP
元件分類: JFETs
英文描述: N-Channel PowerTrench MOSFET 75V, 80A, 4.7mз
中文描述: 80 A, 75 V, 0.0047 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-247