型號: FOX115-20
廠商: Electronic Theatre Controls, Inc.
元件分類: 晶體
英文描述: Standard Crystals
中文描述: 標準晶體
文件頁數(shù): 1/1頁
文件大小: 55K
代理商: FOX115-20
5
2003 FOX ELECTRONICS
FOX
Electronics
5570 Enterprise Parkway Fort Myers, Florida 33905 USA +001(239)693-0099
FAX +001(239)693-1554
http://www.foxonline.com
STANDARD
CRYSTALS
Inventory Support
Standard Packages
Lowest Pricing
Fox Quality
Technical Support
ESR
W
ESR
W
MAX
---
---
FPX
FPX036S
FPX0368S
FPX0368-20
FPX040A
FPX040
FPX049
FPX049-20
FPX073
FPX080
FPX100
FPX120
FPX160
FPX200
FPX240F-20
FPX245F-20
FPX250F-20
CL
13pF
20pF
20pF
32pF
18pF
SERIES
20pF
SERIES
20pF
20pF
12pF
20pF
20pF
20pF
20pF
30pF
20pF
20pF
20pF
20pF
20pF
20pF
20pF
20pF
20pF
20pF
20pF
20pF
20pF
20pF
20pF
20pF
20pF
20pF
20pF
20pF
20pF
20pF
20pF
20pF
20pF
18pF
20pF
20pF