型號: FQB12N60
廠商: FAIRCHILD SEMICONDUCTOR CORP
元件分類: JFETs
英文描述: 600V N-Channel MOSFET
中文描述: 10.5 A, 600 V, 0.7 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-263AB
封裝: D2PAK-3
文件頁數: 9/9頁
文件大?。?/td> 694K
代理商: FQB12N60
"C!
H
!
"
H
%4,F40<4I,,<<,+<F<,4;F%J<F%;<A4FII,F<,4<%K
9,IF<,<449,+<,<04%D404KI4,<4; %4,F40<%I<%K
04%D404K%,44;IF<%9904%4,I<%K9,I,4,I4<,4D<F<,<4L
<4F<,<4+<K%K04<<I<,49%<,4;F,F<,4;FF<,
%4,F40 9,I %,< %IF,4E< , I< % ,44%0 9< 4 04< I99,
<+4< , K< A4FI F< <M9,< A,4< %99,+%0 %4,F40 <4I,
4<,%4%0
%N
' 0!!
12 "