| 型號: | HEA |
| 廠商: | EMC TECHNOLOGY INC |
| 元件分類: | 耦合器 |
| 英文描述: | 150 MHz - 250 MHz RF/MICROWAVE 90 DEGREE HYBRID COUPLER, 0.25 dB INSERTION LOSS-MAX |
| 封裝: | 1 X 1 INCH, ROHS COMPLIANT PACKAGE-4 |
| 文件頁數: | 1/10頁 |
| 文件大?。?/td> | 1639K |
| 代理商: | HEA |

相關PDF資料 |
PDF描述 |
|---|---|
| HMJ | 1700 MHz - 2000 MHz RF/MICROWAVE 90 DEGREE HYBRID COUPLER, 0.14 dB INSERTION LOSS-MAX |
| HMR | 3400 MHz - 3600 MHz RF/MICROWAVE 90 DEGREE HYBRID COUPLER, 0.14 dB INSERTION LOSS-MAX |
| HSB | 470 MHz - 860 MHz RF/MICROWAVE 90 DEGREE HYBRID COUPLER, 0.3 dB INSERTION LOSS-MAX |
| HDD-RTF | 815 MHz - 960 MHz RF/MICROWAVE 90 DEGREE HYBRID COUPLER, 0.2 dB INSERTION LOSS-MAX |
| HEAF | 150 MHz - 250 MHz RF/MICROWAVE 90 DEGREE HYBRID COUPLER, 0.25 dB INSERTION LOSS-MAX |
相關代理商/技術參數 |
參數描述 |
|---|---|
| HEA.1K.308.CLLP | 制造商:LEMO connectors 功能描述:RECPT W/ NUT (CdA) 8CTS 制造商:LEMO connectors 功能描述:K SERIES - HEA.1K.308.CLLP |
| HEA-41 | 制造商:HITRON 制造商全稱:HITRON ELECTRONICS CORPORTION 功能描述:AC TO DC EXTERNAL UN-REGULATED WALLMOUNT ADAPTOR DIVERSE AC PLUGS SINGLE OUTPUT 8.4-9.6 WATTS LINEAR POWER ADAPTORS |
| HEA-41-035150-1 | 制造商:HITRON 制造商全稱:HITRON ELECTRONICS CORPORTION 功能描述:AC TO DC EXTERNAL UN-REGULATED WALLMOUNT ADAPTOR DIVERSE AC PLUGS SINGLE OUTPUT 8.4-9.6 WATTS LINEAR POWER ADAPTORS |
| HEA-41-050130-2 | 制造商:HITRON 制造商全稱:HITRON ELECTRONICS CORPORTION 功能描述:AC TO DC EXTERNAL UN-REGULATED WALLMOUNT ADAPTOR DIVERSE AC PLUGS SINGLE OUTPUT 8.4-9.6 WATTS LINEAR POWER ADAPTORS |
| HEA-41-050130-3 | 制造商:HITRON 制造商全稱:HITRON ELECTRONICS CORPORTION 功能描述:AC TO DC EXTERNAL UN-REGULATED WALLMOUNT ADAPTOR DIVERSE AC PLUGS SINGLE OUTPUT 8.4-9.6 WATTS LINEAR POWER ADAPTORS |