型號: IRGPC60M
文件頁數: 7/9頁
文件大小: 146K
代理商: IRGPC60M
Fig. 14
- Typical Reverse Recovery vs. di
f
/dt
Fig. 15
- Typical Recovery Current vs. di
f
/dt
Fig. 16
- Typical Stored Charge vs. di
Fig. 17
- Typical di
(rec)M
/dt vs. di
IRGPC30KD2
0
di /dt - (A/μs)
R
Q
I = 6.0A
I = 12A
I = 24A
V = 200V
T = 125°C
T = 25°C
10
di /dt - (A/μs)
d
I = 12A
I = 24A
I = 6.0A
V = 200V
T = 125°C
T = 25°C
0
dif
t
r
I = 24A
I = 12A
I = 6.0A
V = 200V
T = 125°C
T = 25°C
1
I
I
I = 6.0A
I = 12A
I = 24A
V = 200V
T = 125°C
T = 25°C