型號: LM1001-7RV3HF
廠商: POWER-ONE INC
元件分類: 電源模塊
英文描述: 1-OUTPUT 50 W AC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
文件頁數(shù): 3/4頁
文件大小: 66K
代理商: LM1001-7RV3HF
Electromagnetic field
IEC/EN 61000-4-3, level x (20 V/m)
Conducted disturbances
IEC/EN 61000-4-6, level 3 (10 V)
Damp heat
IEC/EN 60068-2-3, 93 %, 40
IEC/EN 60068-2-6, 10...60/60...2000 Hz
0.35 mm/5 gn
Random vibration
IEC/EN 60068-2-64, 20…500 Hz
Output voltage adjustment
95...105%
A
Enhanced electric strength test 2 kV AC